תגיש לי Fundamentals Explained

Image deletion warning Graphic:PA190094.JPG has long been mentioned at Commons:Deletion requests so which the Local community can go over regardless of whether it should be kept or not. We would take pleasure in it if you might head over to voice your view about this at its entry.

תודה רבה על העדכון. אז ראיתי את המקרים האלו, ואני חושבת שסער הגזים מאד בתגובה, ושהוא היה גס רוח ומעליב לא פחות מאיילה.

תמיד אתן את המיטב שבי, עבור הפרוייקט החשוב והמקודש הזה, ששמו ויקיפדיה.

I had been incorporating DOZENS of Israeli Stamps to Commons while in the latest months as well as transfering some through the Hebew WP, i positioned all While using the template

Ahh Indeed, I suppose it can't seriously be in comparison to Pieter's site exactly where he offers his personal Investigation. Even though I might note that at the least some of the translations are your very own.

Take note that any unsourced and untagged illustrations or photos is going to be deleted a single week when they are already uploaded, as described on standards for speedy deletion.

מרבית העסקים בארץ לא מצליחים להיות רווחיים מהסיבה הפשוטה שאינם מצליחים לבצע גבייה מלקוחות בצורה נכונה וטובה.

לסטר שלום - שמי דרור, כתבתי את הכותרת על החברותא בעידן האינרטנט (תחת הערך חברותא). שם כתבתי על פרויקט זוג (בו אני לומד כבר כמה סמסטרים) וכן על פרויקטים נוספים - אני חושב שהפירוט שהורדת דווקא חשוב לקוראי הערך. אני מסכים שבתצורה הראשונית פרויקט זוג קיבל תיאורים לא במקום כמו "האתר הגדול ביותר" - על אף שזה נכון.

היא check here הגיעה סופסוף לשלט והתרוממה, אבל השלט נפל עליי בין הרגליים. היא צחקה. אני כבר קיוויתי שאולי היא תושיט את היד לקחת אותו משם, אבל היה לי ברור שאני לא נמצאת בסצנה מסרט הוליוודי, ומהר לקחתי אותו ונתתי לה. הרגשתי את האצבעות שלה, הן היו חמות. אחרי שהיא החלישה, יכולנו לראות את הסרט כמו שצריך. הסרט היה נחמד, צחקנו, שתינו ואני ממש נהניתי מזה הרבה זמן לדבר ככה עם מישהי, לשתות ולצחוק.

Remember to don't forget to answer and – if suitable – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which focus on the nominator will likely not have an impact on the result of the nomination. Thank you!

אני לא מבינה לאמה אתם שופטים אותם, איילה התאהבה בסער והצהירה בכך לפניו וגם לבפני גואל, לא קרה לכם שהייתם מאוהבים ונשב לכם הלב, אני אתמול ראיתי את השיחה, וראיתי עד כמה היא כנה ברגשותשלה, ועד כמה זה קשה לה, היא לא שיקרה לרגע, ההתפרקות ןהבכי באו בשילוב של הכל הוידוי על האהבה, מול כל עם ישראל וסער, הניסוין הנואש להיות איתו שוב,ביחסים טובים, וסער שאינו אדיש, סער אינו אדיש אליה בכלל וגם אמר לה את זה בשיחה.

When you established this file, make sure you Notice that The reality that it's been proposed for deletion would not necessarily imply that we do not price your kind contribution. It just signifies that a single person believes that there is some unique problem with it, for instance a copyright problem.

Classification:Beit Hect has actually been stated at Commons:Deletion requests so the Local community can go over regardless of whether it should be stored or not. We would value it if you could go to voice your feeling relating to this at its entry.

במשרד יחסי הציבור כפי שאמרה, הינחו אותה מה לעשות ומה לא לעשות והיא כמו קוף שלמד מבצעת מהלכים ולכן אולי היא נתפסה בקלקלתה ולא נראית או נשמעת אמיתית.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “תגיש לי Fundamentals Explained”

Leave a Reply

Gravatar